Securitatea contului

Informații joc: actualizări, mentenanțe, ș.a.m.d.
[GF]Elias
Site Admin

Securitatea contului

Mesajde [GF]Elias » Mie Ian 18, 2017 9:45 am

Sunt stupefiat de prostia unora care-şi pun parole gen:"portocala12", "mamaremere" etc.
Oameni buni aveţi parole şi id-uri la fel exact la fel ca pe alte servere, parole extrem de uşoare şi veniţi la noi şi vă plângeţi că aţi fost sparţi si spuneţi ca voi nu aveţi parole la fel ca pe alte servere si ca este vina noastră că voi aţi fost sparţi.
Fraţilor noi de ce nu suntem sparţi, noi cei din staff?
Folosiţi acest site pentru a genera o parola strong:
www.strongpasswordgenerator.com
Folositi si caracterele speciale in parole deoarece parola voastra va capata un plus de siguranta.
Incercati pe cat posibilul sa folositi si Securitatea de inventar deoarece este un plus de protectie cu toate ca este enervanta dar macar nu va pierdeti itemele si contul.
Incercati pe cat posibilul sa folositi si Personalizarea de iteme deoarece nu am bagat aceste iteme degeaba si va ajuta mult pentru o securitate mai mare a itemelor cat si a contului.
Aveti atatea optiuni in a va proteja contul, de ce nu o faceti ???
De ce in continuare va sparg flamanzii astia care doresc sa va faca rau voua cat si serverului?
Cititi cu atentie ce am scris mai sus deoarece este important pentru voi si pentru itemele cat si conturile voastre!!!
Multumesc pentru atentia acordata